| Buleala89 a întrebat:

Am un telefon s3 cu touch-ul spart nu arata foarte bine dar merge cat de cat ok. Unde as putea gasi in Iasi un loc sa-l dau pentru piese dar sa nu ma duc pentru 20 de lei (pretul pe care il gasisem pe net)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune l pe olx, cu poze si cine il vrea te sună, dar nu te astepta sa i ei foarte mult pe el deoarece este displayul spart si va costa reparatia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu cit ai vrea pe el? Cine il i-a pentru piese c am atit ofera 20-30 lei nu te astepta sa ti dea cineva 100 lei pe rable.

Răspuns utilizator avertizat