| xTemafy42 a întrebat:

Am un telefon samnsung j700 si am deblocat un joc. Am primit codul de confirmare (bineinteles, am platit pentru el). Cea vreau sa stiu este daca prin activarea codului eu mai platesc ceva? Astept raspunsurile. big grin

1 răspuns:
| andrey333 a răspuns:

Daca ai platit aplicatia desigur ca nu mai trebuie sa platesti nimica pentru a te juca. Decat de exemplu cum e la temple run 2 diamantele alea care le poti cumpara... desigur pe alea trebuie sa dai bani in plus