| sergiu911 a întrebat:

Am un telefon Samsung ch@t 335 si cand vreau sa deschid aplicatia facebook se inchide brusc telefonul, ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia Facebook si intra din Google.

| xFlorin a răspuns:

Intra de pe google.Ca aplicatia nu merge.Bafta.

| Everestcompany a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia aceasta, si apoi reinstaleaza cea mai noua versiune. Revino cu un raspuns apoi, sa imi spui daca functioneaza corespunzator.

| sergiu911 explică (pentru Everestcompany):

Am reinstalato de cateva ori si uneori se deschide si uneori mi se inchide telefonul... Am incercat sa dau hard reset dar tot degeaba... Am intrebat niste colegi si spuneau ca s-a rezolvat de la sine dar dupa hard reset a inceput sa-si dea restart mai rar acum happy