| Ioniboni a întrebat:

Am un telefon Samsung e 250 si un card de 1 GB. Treaba e ca am pe card peste 1000 de poze...si nu le mai pot vedea.Cand bag cardul in "cititor" daca asa se numeste chestia aia in care intra microcardul, nici pc-ul nu-l recunoaste.Cand bag cardul in telefon imi cere reformatarea lui,ceea ce inseamna ca voi pierde tot ce am pe card,nu? Am bagat cardul in alt telefon, un Nokia c-5 si am putut vedea pozele. Exista vreo sansa sa le pot descarca in pc fara sa stau sa le trimit prin bluetooth pe fiecare-n parte? Nu am cablu de date la nici unul din telefoane. Funditatongue

Răspuns Câştigător
| maryus24 a răspuns:

Prin cablu de date sau card reader sau trimiti prin bluetooth fiecare

2 răspunsuri:
| AndreiX3 a răspuns:

Uite aici:formatul lor este gresit, poate, ori esti tu fraier

| Ioniboni explică (pentru AndreiX3):

Oi fi eu fraiera, mersi. Vrei si funda ca jignesti?