| IAmSoDifferent a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy 550 in curand vreau sa-mi iau altul dar Sony Xperia J. Pe telefonul meu (Samsung) am mai multe sms-urj pe care nu vreau sa le sterg si as vrea sa le am in telefonul nou ca si cum as fi vorbit toate acele mesaje de pe telefonul Sony cum as putea sa le transfer dintr-un telefon in altul? Daca le-as copia pe cartela SIM am inteles ca incap doar 10 si eu am 4000 si ceva. sau merg copiate pe cartela SD? Dar cum spuneam sa fie in telefonul cel nou ca si cum le-as fi trimis de pe el. Dau funda cand voi incerca ce imi veti spune, bineinteles celui care ma va ajuta. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Danutzux a răspuns:

Nu ai cum sa le multi in telefonul celalalt. numai daca ar ramane mesajele pe cartela.