| anonimmember a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy ace si nu im merg jocurile astea cum ar fi temple run 2 sau subway surfers si stiu o fata care are Samsung galaxy mini si ii merge, probabil si-o schimbat androidu si ii merge acuma.Se poate sa fac asta? si daca da cum? happy

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! poate este de la android, poate ea si-a facut update la android, sau poate nu sunt compatibile...

| Anny123451 a răspuns:

Pai Samsung galaxy y sau ace sunt telefoane care au adroid, dar nu sunt compatibile pentru aceste jocuri si nici la Samsung galaxy mini nu poate sa mearga doar la Samsung galaxy mini2