| Razvy77 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy GT i5500 si mi-a bagat o prietena modelul de deblocare de 1000 de ori si nu mai pot sa intru in telefon. L-am stins, l-am aprins, i-am scos bateria, i-am dat hard reset si nimic tot la fel. Cand il aprind imi apare direct sa-mi bag contul de gmail...dar l-am uitat.Cum pot sa-l deblochez? Am incercat si cu alt cont de gmail si degeaba, nu ma lasa..Cum fac? Va rog un raspuns cat mai urgent!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Foloseşte metoda de la linkul :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

| DJMikeGMC a răspuns:

Il pornesti apasand in ordine cu tasta tasta jos volum+acasa+ tasta pornire ca sa intre in recovery mode apoi dai whipe data/ factory reset prin multele de no e un yes da pe el, oops am uitat, in recovery mode folodesti tastele de volum pentru sus jos si tasta de acasa pentru a intra, daca nu e buna comb

| Josimi a răspuns:

Si eu am patit la fel.....si nu stiu cum sa fac sad