| Razvy77 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Gt-i5500 si nu imi apare Android Version! De ce oare? Android am tot am.Mai apoi am un program Samsung kies si imi spune cand imi conectezi telefonul ca : "Dispozitivul dumneavoastra nu accepta upgrade de software prin intermediul Kies".Din ce cauza? Mai stiti voi alt program pentru a dexcarca aplicatii la telefonul acesta Samsung? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| YoshiFan a răspuns:

Ce vrei sa faci? Upgrade software sau sa descarci aplicatii? Daca vrei upgrade nu poti, cea mai noua versiune este Android 2.2. Daca vrei sa descarci aplicatii, le poti lua de pe Google Play(varianta noua a lui Android Market) sau Samsung Apps.

1 răspuns:
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Caută în galerie fișierul Android.