| CarmenCristina10 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J5 2015 si de cateva zile in timp ce il folosesc apare imaginea de fundal si dupa se blocheaza tastele singure. Imi puteti spune cauza si ce as putea sa-i fac va rog frumos?

6 răspunsuri:
| Moonset a răspuns:

Nu stiu din ce cauza, insa si telefonul meu mai face asa si multe persoane au intalnit problema asta. Poti sa il resetezi sau sa ii dai un restart sa vezi ce se intampla. Poate ai descarcat o aplicatie virusata sau ceva. Incearca sa mai stergi din aplicatii sau poze. Sper ca te-am ajutat!

| alexkapitany25 a răspuns:

Dai un reset din fabrica. dupa merge ca nou. la acelasi telefon ca si al tau am patit si eu ls fel. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detin eu acest telefon pe post de rezerva, si din ce imi spui tu mie, desi nu mi s-a intamplat niciodata, eu spun sa-l duci de unde l-ai luat, in garantie, pentru ca are o problema de soft, din ce observ eu.

| darrio2007 a răspuns:

Probleme de soft. Ar trebui sa mergi cu el la un service gsm.

| CarmenCristina10 explică (pentru alexkapitany25):

I-am dat. A mers o zi si iar a inceput sa faca asa

| alexkapitany25 a răspuns:

Atuncea inseamna ca este defect ceva din el sau din Android