| vavitza a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Lite Trend si am descarcat fara sa vreau actualizarea software. Este bine sa o instalez? Nu imi afecteaza cu nimic telefonul? Dau funda la un raspuns care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

In principiu e ok sa-l faci, dar deja ai 4.1.2, diferentele nu sunt asa mari la o varianta mai noua si daca merge bine acum, lasa-l asa, mai ales ca daca nu-ti place si merge mai greu, nu mai poti reveni. Iar daca va merge mai greu, nu-ti poate spune nimeni.

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Lasal sa se descarce nu te afecteaza cu nimic. Din potiva.

Răspuns utilizator avertizat
| vavitza explică:

Acum il am descarcat dar nu stiu cum sa sterg aceasta actualizare ca telefonul merge bine si nu as vrea sa imi meage ceva prost dupa instalare. Precizez ca nu am instalat actualizarea si tot imi apare pe ecran sa o instalez.