| Claudes a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S2.
Cand ii dau oprire, acesta reporneste, ce ii pot face?
Nu este o problema atat de grava, dar as dori o solutie.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Max_David_1994 a răspuns:

De la un timp aşa fac toate touchscreen-urile. Aceaşi problemă o am şi eu. Du telefonul la un Service.

| Claudes explică (pentru Max_David_1994):

Doar ce l-am scos din service.
Mi se bloca touch-ul foarte des, acum nu se mai blocheaza dar se reporneste la oprire.

| Max_David_1994 a răspuns (pentru Claudes):

Păi după ce l-am luat din service fiindcă i-am rupt pinii, acum, şi al meu face a aşa -_-.

| Max_David_1994 a răspuns (pentru Claudes):

Poate are probleme de soft. Du-te cu tel.-ul la un GSM ca să ţ-il rezolve. Nu costă mult.

| Claudes explică (pentru Max_David_1994):

Ok, asa voi face.

6 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Scoate bateria si bag-o la loc sau du telefonul la un service!

| catalinrasca411 a răspuns:

Fa o resetare generală!