| Floryn9 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 mini, si cand vreau sa sun pe cineva imi zice asa: "Neînregistrat în reţea", iar cand dau un sms imi zice ca: "Momentan, mesajul dvs. nu poate fi trimis, Va fi trimis cand reteaua va fi disponibila. Dar eu am semnal la telefon, si nu stiu din ce cauza nu-mi merge, ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Marian_Marian_1995 a răspuns:

Poate e codat pe alta tara...

| Floryn9 explică (pentru Marian_Marian_1995):

Nu e codat pe alta tara, am aflat ca e blocata cartela, ca asa se mai intampla, dar se rezolva!

| Adi_Andrei_1997 a răspuns:

Du-te la un centru de telefonie