| Madalina_Vera_1996 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy SII, dar cartela mea de Vodafone nu funcționează prea bine în el (în unele locuri are semna-în general pe afară, iar în altele nu, de exemplu în casa/apartament). Ce are și ce se poate face ca să funcționeze normal?

Țin să menționez că a fost dat la două persoane ca să il repare, dar nu s-au descurcat prea bine.

1 răspuns:
| bogdi22 a răspuns:

Posibil sa se fi demagnetizat, e un fenomen des intalnit. Trebuie sa mergi la Vodafone si sa spui ca pierde semnal iar pentru vreo 10 lei iti dau alta. Eu sunt pe Orange si am schimbat anul asta 4 cartele din aceiasi cauza