| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young 2. Când vreau să efectuez un apel, îmi apare un "lacăt" cu atenționarea "apasă de 2 ori pentru deblocare" și mă deranjează foarte tare când vreau să deschid o convorbire. Cum se poate seta ca să dispară asta? Vă rog să răspundă dacă știți!

2 răspunsuri:
| VladPX a răspuns:

Stiu foarte bine aceasta problema. Nu ai ce sa ii faci sau poate ar exista niste sanse daca intri in biosul telefonului, dar pntru asta il duci la un service autorizat.

| marcofrangeti a răspuns:

Mai bine ai intreba un specealist de telefoane