| LoOkK a întrebat:

Am un telefon Samsung galay mini 1 si as vrea sa-l schimb deoarece bacteria la telefon tine intre 14-16 ore nefolosit si daca il folosesc ascult muzica ma joc scriu mesaje tine cam 5 ore
Ce telefon imi recomandati m-am gandit sa imi iau ceva BlackBerry sau ceva modele pe touchscreen, dar sa tina bacteria mai mult incarcata.

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

La toate smartphone-urile tine bateria maxim 2 zile. Telefoanele Nokia (lumia) au bateria buna si tin mult, insa nu sunt chiar ieftine (nu ai precizat nici un pret)

| alex900 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini

| LoOkK explică:

M-as putea incadra intre 200-600 lei