| Miranda4B a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-S3650 si vreau sa stiu un raspuns concret daca se poate face ceva la el sa pot vizualiza videoclipuri pe Youtube. Internetul pe telefon imi merge, iar cand intru pe Youtube imi apare ca se incarca si dupa cateva secunde imi da "Eroare".

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să instalezi Youtube Player de la linkul :
http://www.mobiles24.com/downloads/s/369526-m1161-youtube_player_101

http://www.umnet.com/download-software/4916-YouTube_for_Mobile

Toate cele bune.

| paulpaul25 a răspuns:

Din pacate telefonul tau nu are instalat niciun flash player, ceea ce nu iti permite sa vezi videoclipuri pe internet. La o cautare mai amanuntita pe internet s-ar putea sa gasesti vreun flash player pe care sa il poti descarca, dar nu garantez ca vor merge, sau nu garantez ca vor merge bine, adica fara intreruperi dese si indelungate. Sper ca te-am ajutat.

| Vlad5631 a răspuns:

Meniu - stari - setari aplicati - aplicatie redare media - setari VOD - si bifeaza Vodafone live ", daca nu functioneaza inseamna ca nu a fost facut pentru a se vizualiza pe el clipuri pe youtube.

| Miranda4B explică (pentru Vlad5631):

Dar mie nu imi apare Vodafone Live.

| rikimaru95 a răspuns:

Nu ai flash player in browser. Dar exista aplicatie de youtube si sigur iti va merge.