| RavenHolmes80 a întrebat:

Am un telefon Samsung S4 mini (da știu e vechi, îl am de când eram mică și îl folosesc din nou pentru ca al meu este la reparat ) dar nu mi se mai deschide pentru că se umflase bateria și nu se mai încarca așa ca mi-am luat o baterie noua de la ALL GSM doar ca se descărca repede până pe la 60-70% și după se închide.Iar acum nici când îl țin la încărcat și stau pe el nu se mai încarca, se descărca până la 0% și apoi se închide.
Oare pentru ca am tot stat cu el la încărcat de când mi-am luat bateria cea noua l-a afectat?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nu, este bateria de vină, posibil, în parametrii tehnici să nu corespundă.
Sau, vechea baterie să vă fi stricat telefonul.

| Drsss a răspuns:

Nu, ai luat o baterie extrem de proasta, ai grija de unde cumperi si de la cine cumperi data viitoare.