| robytzu96 a întrebat:

Am un telefon Samsung S5230. Si l-am dus intr-un service la reparat cu o problema ..am avut ceva rupt in spatele cartelei si nu o mai citea. Lam reparat si pe drum spre casa am intrat la Camera Foto si nu mai mergea imi apare o imag pe jum de ecran roza ..si zice ca dispare in 2 sek. Dar nu dispare nici in 10 min. Numai daca ii scot bateria si bag iar. E din cauza softului? Ms Anticipat. FUNDA

2 răspunsuri:
| RoNfx a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza soft-ului, dar cel mai bine este sa te duci la cel ce ti-a ''reparat'' telefonulwinking Funda?

| robytzu96 explică:

Mam dus si la ei. Si au zis sa il las o zi..etk sa vin a 2 a zi sa-mi spuna ce problema are ..mai bine il tin eu asa pana se strika...In rest sunt multumit si de tel... Camera ce nu merge..In rest touch. merge perfect ..Ms pentru intrebare poate itii revin la alta intrebarea de-a mea cu Funda. Bafta