| stelistustelistusteaua a întrebat:

Am un telefon Samsung Star 2 si imi apare la mesaje memorie insuficienta, stergeti cateva fisiere pentru a primi mesaje noi desi eu am memorie si nu am niciun mesaj Ce sa ii fac ca sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Elibereaza memoria interna in asa fel incat sa ai minim 20 mb liberi happy si in plus poti folosi un card pentru poze, muzica etc si memoria interna sa fie libera (exceptie soneria si pozele de la contacte pe care ti le baga in memoria interna). happy

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Trebuie sa iti muti tot ce ai in telefon pe card si nu o sa mai ai probleme :p