| rafaell a întrebat:

Am un telefon Samsung wave y young gt-s5380d cu sistem de operare bada os de unde pot lua aplicati si jocuri gratis si daca e bun telefonul pentru jocuri aplicati si in general.

2 răspunsuri:
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Buna ziua,

Aplicatii & Jocuri poti lua de pe Samsung Apps ( selectezi modelul telefonului, sistemul de operare si iti genereaza automat toate aplicatiile care sunt compatibile cu produsul respectiv ) sau de pe Google Play.

In general, da este destul de bun.

Uite si un link cu specificatiile generale ( parerile cumparatorilor, reviewuri, detalii despre telefon)& pretul telefonului : http://bit.ly/SETCax

| Rarayla_Viorel_1988 a răspuns:

Buna ziua am si eu un Samsung gt s5380d si nu pot instala jocuri de unde pot lua jocuri sau magazin play ma puteti ajuta va rog big grin astept raspunsul dmv