| Urechee a întrebat:

Am un telefon si are o memorie foarte mica care este ocupata si doresc ca tot de descarc dupa magazin play sa mi se descarce direct pe card cum pot face asta? Vreau asta deoarece cand dau sa se descarce imi zice ca nu am destul spatiu pe telefon

1 răspuns:
| Commandersmellofmoney a răspuns:

Nu poti... intra in setari la sectiunea aplicatii (dupa ce ai bagat aplicatia). apesi pe aplicatia dorita, si ii dai mutare in cardul sd (sau ceva de genul scrie) altceva nu poti face... mai ales daca este galaxy sau daca ai android sub v4.0.4! poti folosi metoda asta si pentru cele deja instalate ca sa iti faci spatiu!