| Eugeniusu a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson X-Peria, l-am gasit dar are displayul crapat. Cum as putea sa vad ce are pe el daca bag cablul de date in laptop si apoi in el, am incercat si imi apare ca-l citeste. Apoi nu se mai intampla nimic... Nu imi apare nici un folder nimic, oare are sistem Android si trebuie sa-l activez? Ceea ce este rau pentru ca nu pot sa vad straight face.Tin sa spun ca telefonul functioneaza, adica are o alarma fixata pe el si suna laughing si se aprinde si un beculet'. Ma intereseaza si cam cat ar costa un display nou. Raspunsul cel bun primeste funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Trebuie sa activezi din telefon ca sa poti vedea pe laptop. iar display-ul in jur de 40-80 lei. Nu ai specificat ce telefon deci nu te pot ajuta mai mult.

| Eugeniusu explică (pentru WH):

Cum nu am specificat ce telefon am? Chiar in prima fraza... 40 - 80 lei? Asa putin? Si mai exact ce trebuie sa activez?

| WH a răspuns (pentru Eugeniusu):

Trebuie sa dai accept din telefon ca sa poti vedea prin cablul de date pe laptop.