| AlexeyMan99 a întrebat:

Am un telefon spart si are parola si nu ma lasa sa il conectez la pc pana nu introduc parola. cum pot face asta din pc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, fara parola.
Incearca sa-ti aduci aminte parola, ca sa poti sa-l conectezi.
Dar, daca nu-i al tau, chiar nu ai ce-i face, decat sa-l arunci.

| AlexeyMan99 explică (pentru Violleta2022):

Nromal ca stiu parola, nu am cum sa o bag pentru ca e spart displayul, am scris asta si mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.makeuseof.com/tag/mirror-android-screen-pc-mac-without-root/
DonnaAlba vorbeste prostii de mult, n-o asculta.