| ath10 a întrebat:

Am un telefon vechi Nokia 6070 si am poze cu bebele meu cand era mica, cum pot lua si eu pozele din telefon?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Prin MMS (mesaj multimedia). Are infrarosu Nokia 6070, dar nu stiu daca te ajuta foarte mult, daca nu ai un dispozitiv cu aceeasi tehnologie care sa primeasca astfel informatia.
Mesajul multimedia trebuie trimis catre un telefon care sa se poata conecta la pc/laptop, pentru a face mai usor transferul pozelor.

| ath10 explică (pentru dannyel86):

Am incercat dar tehnologia este veche si nu am reusit oricum multumesc pentru raspuns

| dannyel86 a răspuns (pentru ath10):

Telefonul accepta expedierea de MMS. Mesajul multimedia se trimite mai greu. Trebuie sa ai rabdare si semnal pe telefon cand il expediezi. Am fost in situatia ta si asteptam chiar si o ora sa ajunga un astfel de mesaj de pe un telefon vechi pe unul mai avansat.
Traim intr-o lume a vitezei, dar cu telefoanele vechi trebuie sa avem multa rabdare. happy
Du-l la cineva care se pricepe la tehnologie. E pacat sa pierzi pozele. Inca le mai poti salva.

| ath10 explică (pentru dannyel86):

Multumesc.