| Blazosaur a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart 705 parca si cineva a incercat sa il deblocheze pana cand mi-a cerut adresa de gmail si cum netu e inchis nu ma pot loga ce pot face? cum fac sa il resetez?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Sigur nici eu nu mai stiu..trebuie sa apesi 3 butoane simultan pe el si iti apare ceva cu care incepi procesul de deblocare. Mai fa un mic search pe google si vei afla sigur cum trebuie sa procedezi, asta daca nu vrei sa dai 50-100 ron pe resoftare. Bafta!