| borundu a întrebat:

Am un tell ( nu conteaza de care ) care are Wi-Fi dar mie nu imi apar retelele active niciodata ci apare doar ca sa adaug o retea Wi-Fi...Imi spuneti si mie niste retele please :*?

7 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ba conteaza de care.

| borundu explică (pentru pbsolver):

Samsung Galaxy S5312 Pocket Neo Duos, Dual SIM, Silver laughing

| pbsolver a răspuns:

Nu putem sa-ti spunem nicio retea. nu avem de unde sa stim ce retele ai in zona (daca ai). cumpara-ti un router wireless

| borundu explică (pentru pbsolver):

Pai dc nu imi gaseste nici o retea? Asta e intrebarea...Nu sunt retele prin zona? Stiu ca pot sa imi au router dar daca tot am Wi-Fi dc sa nu il folosesc decat sa dau banii pe router...

| costycosty75 a răspuns:

Pai trebuie sa ai dai căutare rețea si ai sa vezi ca o sa meargă.

| borundu explică (pentru costycosty75):

Pai nu imi apare nici o retea...

| borundu explică:

Pai mie nu imi gaseste nici o retea....ci doar imi spune sa adaug retea Wi-Fi...Macar niste retele imi puteti spune? Dau funda!