| wolverine13 a întrebat:

Am un TV LED LG 32LV3400, si vreau sa ma uit la filme de pe un memory stick, dar la unele filme nu imi merge sunetul, scrie ca formatul audio e necompatibil, stiti care ar fi problema?

8 răspunsuri:
| InGERfaraNOr a răspuns:

Pai formatul nu e compatibil; trebuie sa schimbi formatul videoului; iti recomand YTD Video Downloader; cu acest program poti schimba formatul videoului; am avut o problema exact la fel la tableta si cu acest program am rezolvat-o

| wolverine13 explică (pentru InGERfaraNOr):

Mie, video imi merge, dar audio nu merge la toate filmele

| InGERfaraNOr a răspuns (pentru wolverine13):

Asa mi se intampla si mie dar fa rost de acest program ca poti schimba formatul cu el

| wolverine13 explică (pentru InGERfaraNOr):

Ok, o sa incerc, mersi

| K0sti a răspuns:

Ce inseamna la unele filme? Ce format sunt acele filme si ce format are sunetul? Vrei raspunsuri corecte, pune intrebarile in mod inteligent.

| wolverine13 explică (pentru K0sti):

Videoul e MKV, iar audio e DTS

| K0sti a răspuns (pentru wolverine13):

Pai din cauza aia, televizorul nu stie DTS. Stie decat DD. Nu toate televizoarele stiu DTS.