| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Am un Utok 351D, iar am probleme cu camera. Camera este de 5 MP, iar ceea ce ma deranjeaza este faptul ca atunci cand filmez sau inainte sa fac poza, camera se misca in putine frame-uri.Mai este lipsa culoriilor vii, dar nu asta este problema. Dau funda celui care ma ajuta sa fac camera sa se miste in mai multe frame-uri.

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Salut! Nu ai cum să schimbi asta, așa este telefonul. Mai mult de un hard reset nu ai ce să încerci.
www.youtube.com/watch?v=UXu7ar6vNzM