| Freddy_Maryus_1993_hEcv a întrebat:

Am un Utok 450 D si mi s-a spart geamul. Display-ul nu este afectat si nici touch-ul. Se poate schimba fata? Daca da, cat m-ar costa una?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O rablă Utok nici nume de firma consacrata nu e, e o chinezarie la gunoi cu el nu merita niciun leu, cumpara ti un Samsung sau Motorola, sau iphone.

| Simpatic a răspuns:

Nu am idee daca merita la acest telefon sau daca se gasesc piese pentru el, dar poti incerca la orice service de reparatii telefoane
Fiind un telefon slabut si vechiut, cred ca are sens ce anume a zis wizzard1 si anume sa iei in considerare sa cumperi un alt telefon

| wizzard1 a răspuns:

Salut schimba-l telefonul nu cred ca se mai descurca pe aplicati in ziua de azi cu atatea actualizari