| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Am un văr care atunci când vede că deblochez telefonul vine repede să vadă și el și până termin eu de tastat cele 7 nr le vede. Ce as putea să fac sa nu le mai vada, adică o setare din tel.

22 răspunsuri:
| stefan1993ful a răspuns:

Zi.mi unde locuiești...si cand va fi prin preajma...mă chemi și am eu grijă să nu te mai necajeasca!

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Ți-am zis să incetezi

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Bine...te las. răutăcioaso

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Așa ma gândeam și eu

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Te pup

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Off ce rea te mai am!

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Nu sunt a ta

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Ba daa

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Ba da bai

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Încetează odata

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Da.mi un pup și incetez!

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Dacă cum sa nu

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Nu ți.am dat de ales...da.mi și gata offf ce mă fac eu cu tine?

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Nu meriti

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Dar ce merit?

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Din partea mea nimic

| Geanina_Chirila_1982 explică:

Potoleste-te

| oProasta a răspuns:

Ei bine depinde de ce tip de telefon ai. Poti intra in setari sa vezi daca il poti debloca cu amprenta. Daca nu iti sugerez sa il deblochezi pe ascuns. Ar fi de dorit sa explorezi amanunțit setarile

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru oProasta):

Scrie doar informații și comanzi rapide pentru aplicații, notificari pe ecranul de blocare, setari blocare securizata, găsire dispozitiv mobil, surse necunoscute, folder securizat, pornire securizată, criptare card SD, alte setari de securitate

| Srb72737281 a răspuns:

Daca ai Samsung iti recomand sa intri la setari, securitate (de acolo de unde ti ai setat si parola) si undeva apare scris,, faceti parolele vizibile,, iar apoi apesi pe acea setare pentru a dezactiva o. Iti recomand model, decat pin, pentru a nu si da seama mai deloc