| anonim_4396 a întrebat:

Am un Vodafone 985N si vreau sa-i bag niste jocuri cu ajutorul cablului de date prin google play dar nu merge..imi arata atunci cand se descarca (pe pagina web),dar in telefon nu imi apare jocul. Ce sa fac? Multumesc mult, funda!

2 răspunsuri:
| marcofrangeti a răspuns:

Sti cum faci? asculata.conectezi telefonul la o retea de wirles si intri in google play. trebuie sa fi logat cu contul tau de gmail si pe calculator.

| Kosmina_Kosmi_1995 a răspuns:

Intri pe o retea de wirles si dupa intri pe google play si te logezi pe contul tau de gmail.Dar cand iti descarci jocurile trebuie sa ai wifi-ul conectat daca nu ti se opreste descarcarea. Funda?