| mihaicat230 a întrebat:

Am un Vodafone smart2 si nu stiu ce sa fac sa imi mearga cu cartela de digi net mobil... vreau sa imi mearga netul.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Daniel2500 a răspuns:

Din cate stiu... Urmeaza din nou tutorialul ala si la APN type cand te pune sa pui "internet" pui numai daca este deja optiune si u trebuie doar sa bifezi. Daca trebuie sa scrii tu in cuvinte nu scrii deloc si lasi casuta goala. Ar trebuii sa mearga! big grin

2 răspunsuri:
| Daniel2500 a răspuns:

Uite aici!
http://yoncyblog.wordpress.com/......n-android/
Citeste tutorialul trebuie doar sa creezi un Acces point pentru DIGI.
sigur vei reusi! Funda?

| mihaicat230 explică (pentru Daniel2500):

Nu merge! Dar te rog mult... ajuta-ma. Te cinstesc ma jur

| Daniel2500 a răspuns (pentru mihaicat230):

Din cate stiu... Urmeaza din nou tutorialul ala si la APN type cand te pune sa pui "internet" pui numai daca este deja optiune si u trebuie doar sa bifezi. Daca trebuie sa scrii tu in cuvinte nu scrii deloc si lasi casuta goala. Ar trebuii sa mearga! big grin