| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Am un Xiaomi redmi 6a și mi-am pus gta sa cu samp pe telefon cu multă vreme în urmă îmi mergea totul bine fara nimic, dar acum când vreau sa intru in joc imi zice gta s-a oprit și gta sa se oprește incontinuu și nu înțeleg ce sa fac, că am incercat pe alt telefon redmi 4a pe ăla merge fara probleme, dar la mine îmi da crash. Ajutați-mă, dau funda celui care mă ajuta.

3 răspunsuri:
| AnacondaTeam a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul de la aceeasi sursa (alt publisher), sau de la alta sursa, jocul s-ar putea sa nu mearga ca l-ai luat crackuit

| Denis_Denis_1998 explică (pentru AnacondaTeam):

Nu e asta dar oricum mersi de răspuns

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

1.Incearca alta sursa.
2.Incearca sa ei legatura cu dezvoltatorul jocului, daca este cumparat ar trebui sa gasesti support center.
3. Daca nu este licentiat, incearca noua metoda si noua versiune.