| Sonia822 a întrebat:

Am urmatoarea probleme cu un Samsung:
Cand deschid google, apar stiri si nu mi se mai deschide nicio stire.
Inainte de asta, am facut urmatoarele operatiuni:
1. Am schimbat bateria cu una noua;
2. Am trecut pe net wifi si s-au facut automat cateva actualizari;
Se deschide orice in tlf, deci touch-ul nu e stricat.
Ce trebuie sa fac pentru a-mi deschide stiri/articole, lol, e vreun buton de ``deblocare``?

3 răspunsuri:
| Jessy19 a răspuns:

Inteleg ca doresti ca pagina de pornire google sa ti se deschida in site-ul stiri?

| Sonia822 explică (pentru Jessy19):

Nu, cand deschid google, sub bara de cautare apar stiri... diverse stiri. Cand dau click pe poza sa deschid stirea, nu se intampla nimic. Nu se deschide nimi. Vad doar titluri, fara sa pot accesa stirea completa

| Jessy19 a răspuns (pentru Sonia822):

Cred ca este setata o optiune din setari, dezinstaleaza browser-ul si reinstaleaza-l din nou