| MaryMaria333 a întrebat:

Am văzut ca este iphone cu capacitatea de 1TB. Pentru ce or folosi telefoanele cu atâta spațiu? Am văzut și Apple 14 la 10 mii și ceva de lei.
Urmatoarea intrebare este cine naiba ar da atât pe un telefon? Adică... pe bune. Mie mi se pare prea PREA exagerat prețul și o mare prostie sa investești o căruță de bani pe asa ceva doar pentru ca e de firma.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e doar firma, ci implementarile de top. Camera e mereu ce nai buna dintre smartphone, cand baga funcții noi nu sunt coapte pe jumate, si ai updates majore 5 ani, si ultima nu o face nimeni pe android.

Cat privește spațiul de stocare, daca esti creator de conținut si filmezi/pozezi la calitate mare se umple repede. Idem daca vrei doar amintiri sau faci poze zilnic.

| LoveSleep a răspuns:

Exista lucruri pentru toti. Daca ti se pare o prostie sa dai atat pe un telefon, poti sa dai de la 50 de lei in sus.

| Danny28 a răspuns:

Sunt destui care dau atatia bani pe un telefon, isi fac rate chiar si dupa se plang ca nu mai au bani. La asta se pricepe romanul cel mai bine.

| nukeyly a răspuns:

Cand vrei capra ta sa fie cea mai verde dai 10 mii pe un telefon fragil, da asta nu conteaza in ochiul orbului.