| Eugeniusu a întrebat:

Am vazut postari cu poze a unor prieteni pe Facebook care isi fac poze cu iphone, au niste poze ca si cum sunt editate cu laturile pozei blurate, asa ca ceata si in mijloc poza este normala.
Astia fac poze de genul cu ceva aplicatie sau este din telefon?

4 răspunsuri:
| mlfz13 a răspuns:

Aplicatie:
https://itunes.apple.com/us/app/bokeh-lens/id587849880?mt=8
Sau cauta in AppStore aplicatia Focus.

| Eugeniusu explică (pentru mlfz13):

Nu ma refer la genul acela de blurat, ci la alt gen de poza care are doar pe laterale (stanga/dreapta) ca ceata si pe mijloc ramane normala. Este ceva mai simplu si tot mai des vad poze de genul.

| Izabela12345678 a răspuns:

Incearcă cu Instagram sau cu instasize