| Eduard168 a întrebat:

Am venit din Italia si am un telfon j5(2016) dual sim. Am pe sim 1 cartela digi Romania si pe sim 2 cartela Romania-Italia. As vrea sa stiu de ce cartela de Romania nu primeste semnal. Telefonul a fost dat pe mod avion( am calatorit cu avionul) si acum 5 min l-am oprit. Am mai calatorit asa cu cartela Italia ...Romania(povestea de sus).Nu merge sa sun, mesaj nimic.Acuma am putin net de la un router

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva telefonul e blocat într-o anumită reţea?

| Eduard168 explică (pentru sierra1):

Nu pentru ca am mai avut asa....acum astept poate isi revine daca nu ma duc la Digi

| sierra1 a răspuns (pentru Eduard168):

Asa să faci