| Nowingsangel a întrebat:

Am Vodafone chat 556 si nu imi merge internetul. nici macar wifi-ul, imi arata ca e conectat insa cand intru pe net zice : " Imposibil de conectat. Verificati conexiunea de retea. " ce pot sa ii fac?

5 răspunsuri:
| alinush21 a răspuns:

Verifica daca respectivul router ajunge internetul la el si daca il distribuie prin reteaua wi-fi

| Nowingsangel explică (pentru alinush21):

Routerul functioneza, laptopul si alt telefon prind wifi

| alinush21 a răspuns (pentru Nowingsangel):

Prinde Wi-fi dar merge si internetul? pe celelalte?

| Nowingsangel explică (pentru alinush21):

Da, pe amandoua

| alinush21 a răspuns (pentru Nowingsangel):

Da o resetare generala la telefon. Reconfigureaza setarile de internet a telefonului.Verifica daca sunt toate licentele valide!