| SerbanSuiu a întrebat:

Am Vodafone smart 3 si nu stiu cum sa revin la setarile din fabrica.

Răspuns Câştigător
| aeroclub a răspuns:

Inainte de a urma operatiunile de mai jos asigurate ca ai telefonul incarcat 100%
1) Opresti telefonul complet
2) Scoti bateria pentru 10 secunde si o pui inapoi
3) Ti apasat butonul Volume Up(sus) + butonul de Power(pornire)
4) Cand vibreaza telefonul iei degetul de pe tasta de volum si mai ti apasat de cat pe Power pana iti apare meniul de recovery pe ecran
5) acum te duci navigand pe tasta de volum jos pana unde scrie "wipe data/factory reset"
6) Acum selectezi aceasta optiune folosind butonul de Power
7)Dupa ce ai facut aceasta operatiune ii dai din meniul principal de recovery : reboot;
8) Dupa toate astea telefonul porneste in mod normal cu setarile din fabrica!