| Irinel2001 a întrebat:

Am vrut sa bag superglu la o șmecherie care se baga printre degete și am nimerit la buton și n-am dat importanta însă a rămas pe volum la plus blocat, acum l-am actualizat și nu pot sa scot acel buton deloc.
Va rog vreau răspunsuri am încercat sa bag cuțitul și nimic.
Plzz

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Trebuie demontat.
Super glue se dizolvă în apă.
Cu răbdare și mare grijă, pui apă caldă, cu o pipetă in locul unde ai pus glue.
Nu o să îl dizolve în 2 minute.
E un proces anevoios.
Și dacă spui, că ai încercat cu un cuțit, mă tem că nu ești în stare să faci ceea ce am scris.
Mergi la un service.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

La apa -si mai ales apa calda- super glue se dezlipeste.