| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am vrut sa cumpar ceva dintr-un joc care m-a costat 7 euro,aveam la instructiuni un cod sa il trimit la o adresa, am trimis dar nu am primit sms cu codul pentru a cumpara din joc, am incercat de 3 ori si degeaba am si restartat telefonul si degeaba ce se petrece?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Fii linistit!
Ai sanse sa-ti apara 3x7=21 euro + TVA pe urmatoarea ta factura.
Si altii au mai patit asa.
Daca iti va aparea, singura modalitatea de a rezolva problema va fi sa reclami ssituatia in scris la furnizorul tau de telefonie (refuz de plata pentru centru 2 din cele 3 sume pretinse), aratand ca au trimis la plata de 3x suma pentru aceeasi serviciu facut.