| MadaDenis1990 a întrebat:

Am vrut sa instalez un joc de pe magazin play pe telefon.S-a instalat o vreme pana cand mi-a scris ca nu am destula memorie iar cand am incetcat sa instalez alt joc mai mic mi-a scris ca nu am memorie si acum imi arata ca am foarte putina memorie.Cum fac sa am memoria iar mare?

Răspuns Câştigător
| Ralucaa69 a răspuns:

Dezinstaleaza alte jocuri sau aplicatii, iar daca nu merge da-i un restart la telefon.

1 răspuns:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Depinde de telefon, cati gb/mb sunt alocati in telefon, daca vrei mai multa memorie (Dezinstaleaza jocurile/programele care nu-ti le trebuie, instaleaza un program de curatare :cleaner master sau 360 security,). Bafta.