| PupicelT a întrebat:

Am vrut sa trec de la Gingerbread la Jelly Bean de pe un Samsung S Advance si acum nu mai porneste deloc...nu pot intra nici recovery sau download mode. Stie cineva daca exista sanse sa functioneze cu un usb jig? thinking

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai instalat prost ca nu stii ce trebuie sa descarci. Ai stricat boot-ul. Felicitari, jig-ul nu te ajuta. Mergi la un service gsm sa faca o rescriere cu jtag. Te costa cam 50-100 lei.

| diablo2 a răspuns:

Bravo. tocmai ti-ai pierdut garantia si ai stricat telefonul. Du-l la service