| thefortgod a întrebat:

Amoled 90Hz sau ips 144hz?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

IPS si 144Hz auto-ajustabili. Amoled ar fi fost o alternativa daca ecranul n-ar fi atat de scump, atat inclus in pretul telefonului, cat si ca reparatie pe viitor, daca e cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amoled

| StefanE2019 a răspuns:

Amoled 90HZ.
Amoled are o tehnologie care taie complet alimentarea la LED-urile care pe IPS ar rămâne pornite când afișează culoarea neagră, ceea ce îți dă un mare plus când vine vorba de baterie și când folosești aplicații cu Dark Mode.