| Mircea_Dobrea_1986 a întrebat:

Android! cum fac sa imi recuperez o filmare de pe galaxy note 2 care am sters-o cu 2 zile in urma din greseala este foarte importanta pentru mine ma salveaza si la propriu si la figurat! va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Costellino a răspuns:

Trebuie sa-l conectezi la pc si sa instalezi un program in pc - RECUVA - si mai sunt cateva am uitat cum se numesc. Incearca totusi cu acela. Dupa ce il istalezi ii dai scanare la telefon

| Mircea_Dobrea_1986 explică (pentru Costellino):

Folosesc windows 8 si nu imi arata telefonul k hard pentru scanare deci nu am cum sa scanez memoria telefonului am incercat mai multe programe dar nu am reusit cu nici unul sper sa imi spuna cineva ceva care deja a facut si este bun! mersi oricum pentru raspuns

| Costellino a răspuns (pentru Mircea_Dobrea_1986):

Cauta pe google ca am gasit eu un site acum cateva zile unde scria ca se poate instala pe tel un program si cu el poti gasi ce ai sters..Nu mai retin cum se numeste