| WithoutName123456789 a întrebat:

Aparent,nu stiu cum, am zgariat camera de la telefon.Nu am mai patit niciodata chestia asta cu vechile telefoane si ma enerveaza ca am telefonul doar de doua luni.Am un S10e si sunt 3 mini zgarieturi pe camera Ultra-Wide.Nu afecteaza calitatea pozei cu absoult nimic,doar ca pur si simplu ma enerveaza stiind ca sunt acolo. Daca cumpar o folie de protectie pentru camera, va ascunde zgarieturile?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa schimbi geamul camerei. Cel mai probabil la un service Samsung. Sa desfaci singur un telefon la banii aia si nou fara experienta iti trebuie ceva curaj.