| anonim_4396 a întrebat:

Aplicatia OneNote este preinstalata in telefon. Cand ma uit in memorie aplicatia nu apare nici in memoria telefonului nici in cardul de memorie. As vrea sa duc aplicatia in card ca vreau sa imi resetez telefonul si am niste chestii importante in aplicatia aia. Pot sa transfer datele din aplicatia asta in Pc cu ajutorul la OneDrive? Alte optiuni (Windows phone)

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Teoretic se poate daca ai sincronizat contul de Microsoft cu cel de pe telefon, practic nu stiu. Nu poti transfera datele din telefon in pc prin cablu de date?