| florin7f a întrebat:

Aplicatii pentru Allview a4all? funda pentru cele care merg big grin

Răspuns Câştigător
| BubbleGum22 a răspuns:

Aplicatiile nu sunt doar pentru un anume tip de telefon..depinde de androidul pe care il ai.Jocuri: Subway Surfer, Minion Rush, Pou, Temple run 1, 2, Fruit Ninja.
Aplicatii: Camwow(daca iti place sa faci poze), Talking Tom, Make me old,

1 răspuns:
| Eclipse a răspuns:

Salut, eu detin acest model si sincer, mai toate aplicatiile merg, singura problema care am intampinat-o pana acuma a fost cu skype-ul imi da o eroare cand il descarc, in rest toate merg.