| Vasi321 a întrebat:

Apple sau Samsung? Am un iph X care l-am băgat în service după 3 luni si sunt foarte dezamăgit

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu mereu am avut Samsung si nu am trimis niciodata un telefon de-al lor in service si chiar le-am tinut pe toate macar un an jumatate

| LPCTSTR a răspuns:

Samsung, pe mine nu m-a dezamăgit așa mult.

| MadRaven a răspuns:

Samsung. Poate e preferință personală, dar mereu am preferat Samsung în defavoarea Iphone. Mereu telefoane Samsung m-au ținut mult mai mult decât un iphone. Am avut un Samsung care m-a ținut 5 ani fără nicio problemă propriu-zisă, l-am scăpat de toate scările și nu s-a spart, doar s-a zgâriat puțin pe margini. Eu mereu am fost mulțumită de Samsung, indiferent ce model am avut (am avut vreo 4).

| Doja a răspuns:

Daca ai iphone x stai cu el. Are cea mai buna criptare a datelor

| Gaby212 a răspuns:

Eu acum vreo 3 ani am luat un 6s de la Apple...M-a tinut un an jumatate.Pur si simplu i s-a stricat acumulatorul...Si n-a mai mers.
De atunci am un s6 edge de la Samaung.Nu mi s-a intamplat nimic cu el si l-am scapat pe toate scarile.

| AdelinVl a răspuns:

Samsung