| CosminComan75 a întrebat:

Ar merita sa fac schimb intre un Allview A5 Quad si Nokia Lumia 635? Va rog motivați raspunsul!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE şi de starea în care se află telefoanele...

Oricum, Nokia Lumia 635 este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6018&idPhone2=6254

Toate cele bune.

| AlexStefan1 a răspuns:

Pai da, Nokia lumnia este mai performant, dar depinde acum si de cat timp il are si ce aplicatii aveti amandoi, asta poate sa-i ingreuneze grav memorie... nici resetarea din fabrica nu-l mai poate ajuta atunci. sper ca te-am ajutat, Funda?

| CosminComan75 explică:

Eu am telefonul de o saptamana... El il are de mai mult timp! Azi am testat telefonul si imi place cum se misca. Dar nu sunt hotarat si as vrea cateva opinii, daca sa fac schimb sau nu! Poate reusesti sa te uiti la specificatiile fiecaruia si faci o comparatie! Te rog! Iti dau funda!